Co oznacza wynik badania moczu u 49-latki?

Jak interpretować wynik moczu? Barwa żółta, ciężar właściwy 1.012g/ml, ph 6.5, azotyny obecne, erytrocyty mało, leukocyty umiarko wanie. Mocz badanie mikroskopowe: leukocyty 395 kom./ul leukocyty 71.82 wpw erytrocyty 210 kom./ul erytrocyty 38.18 wpw bakterie 500 kom./ul bakterie 91 wpw pasma śluzu pojedyncze wpw Boli mnie prawa nerka. Podczas ruchu mam wrażenie jakby wbijano mi szpilę w nerkę. Piecze mnie przy oddawaniu moczu. Parę dni temu miałam bardzo silne bóle nerki (kolka nerkowa?) , wymioty. Parę dni temu miałam bardzo silne bóle ne

Lek. Michał Lenard

Wynik badania wskazuje na infekcję układu moczowego, a razem z Pani objawami - na odmiedniczkowe zapalenie nerek. Konieczne będzie leczenie antybiotykiem. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!