Co oznacza wynik badania morfologii i pogorszenie widzenia?

Witam. Jestem kobietą mam 21 lat. Przez około 2.5 roku wykluczyłam produkty odzwierzęce z diety. Teraz wykonałam badania: morofologia wyszła w przedziałach D3 wynosi 8.13 ferryryna 8.40 żelazo 67.60 (w normie) b12 <150, tsh, ft3 i ft4 w normie. Mam 165 cm wzrostu i ważne 65 kg. Zaczęłam sie przejmować wynikami i zastanawiać nad objawami braków tych witamin. Rzeczywiście niektóre sie pokrywają bolą mnie kolana i plecy, ostatnio wydawało mi sie ze pogarszyl mi sie wzrok bardziej niż wadę ktorą mam obecnie jednak po wizycie u okulisty nie wiele sie zmieniło, czesto nie mam siły duzo spie ok minimum 7, 8 h nie mam zbyt duzo siły na aktywność fizyczna, szybko sie męczę, mam problemy z skórą, włosy mi wypadają ale w niewielkiej ilości wydaje sie ze normalnej Z góry dziekuje za odpowiedz jeżeli do wnikliwszej analizy będą potrzebne wszystkie dokładnie wyniki to z chęcią sie podzielę. Z góry dziekuje za odpowiedź

Niedobór D3 należy suplementować, najlepszy jest preparat w aerozolu z koalicji Dr Ratha .Norma D3-OH wynosi 40 mikrogramów