Co oznacza wynik badania MR kręgosłupa i co powoduje mrowienie w nogach?

Mam 20 lat i od 2011 r leczę się na kręgosłup (ból jaki mi towarzyszył udało się zniwelować dzięki rehabilitacji). Od 2 miesięcy czuję mrowienie w obu nogach przy chodzeniu, w momencie gdy stanę na jednej nodze i wykonując krok przesuwa się ona do tylu. MR:zmniejszenie lordozy kręgosłupa lędźwiowego, osłabienie sygnałuw obrazach T2-zal.,obniżenie krążka miedzykregowego L5-S1, zmiany dehydratacyjno-degeneracyjne krążka. Poza tym obraz MR kręgosłupa i rdzenia w odcinku LS prawidłowy,proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena bezpośredniego badania lekarskiego łącznie Z opisem powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie