Co oznacza wynik badania MR kręgosłupa po trzech operacjach?

Witam.Jestem po trzech operacjachkregosłupa szyjnego na poziomachOd C5 do Th1z MRwynika nierównosci zarysow blaszek granicznychtrzonów kręgowych c5-th1oraz brzeżnazwyrodnieniowa ich przebudowa.Kształty operowanych k/m sa adwekatnedo stopnia nierównosci w/w blaszek granicznych trzonów,Na poziomie c5/c6zaznacza sie wypuklina szerokopodstawna centralno lewoboczna która modeluje przednia krawedz worka oponowego na lewo od lini posrodkowej która modeluje lewy korzen nerwowy dodam ze dretwieja rece

Dobry Wieczór,
Proponuję w pierwszej kolejności skontaktować się z ośrodkiem, w którym była Pani operowana celem oceny wyniku badania MR.
Pozdrawiam.