Co oznacza wynik badania MR przysadki?

Witam, mam 26lat, 156cm i ważę 55kg. miałam robione MRI celowane na przysadkę mózgową, ginekolog zlecił mi to badanie, miałam podwyższoną prolaktynę, wynik to 54,64ng/ml zakres 5,18-26,53. Mam nieregularne miesiączki i bóle głowy. Oto wynik rezonansu: Przysadka mózgowa niepowiększona, o wymiarach około 15x9x6,5mm(SDxAPxSI).Tylny płat przysadki o prawidłowym wysokim sygnale T1 i prawidłowym położeniu. Po dożylnym podaniu środka kontrastowego miaższ przysadki nieco niejednorodny, bez wyodrębniających się zmian ogniskowych. Lejek przysadki symetryczny, położony pośrodkowo, niepogrubiały. Skrzyżowanie nerwów wzrokowych nieuciśnięte, symetryczne. Zatoki jamiste bez widocznej patologii. Zatoka klinowa prawidłowo powietrzna. Wnioski: niewielka niejednorodność przed i pokontrastowa przysadki mózgowej bez wyodrębniających się zmian ogniskowych. Co znaczy ta niejednorodność, czy przejmować się tym? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Do dalszej obserwacji a jakieś jeszczE objawy? Kojieczna wizyta u endokrynologa