Co oznacza wynik badania MR stawu kolanowego i ból pod łękotką?

Badanie MR st kol pr-podrzęstne ognisko obrzęku odczynowego obciążanej powierzchni kłykcia przyśrodkowego kości udowej-na granicy uszkodzenia chrząstki szklistej-chondromalacja II stopnia.Ląkotka boczna-podtorbielowe ognisko przebudowy deneneracyjnej w rogu tylnym. Ląkotka przyśrodkowa-horyzontalne rozwarstwienie rogu tylnego z torbielą łąkotki o wym. 3mm.Miernie zwiększona ilość płynu w jamie stawowej.Zwiekszony wysięk płynu w kaletce brzuchato-półbłoniastej. Od 3 tygodni są bóle pod łękotką?dz

Szanowna Pani,
Jeżeli obraz rezonansu koreluje z objawami wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu