Co oznacza wynik badania MR u dziecka w wieku 8 lat?

Witam, prosze o interpretacje wyniku: corka lat 8 -adhd,lęki,slaba koordynacja,zaburzenia emocji,straszne problemy z koncentracja,astygmatyzm i od niedawna problemy z pamiecia. Wynik mr:torbiel szyszynki 10x8x6przylega odcinkowo do blaszki czworaczej,ukl komorowy nadnamiotowy nieznacznie asymetryczny w zakr rogow p>l, po podaniu kontrastu cienka sciana torbieli ulegla wzmocnieniu-to normalne czy nie?

Wynik badania interpretuje się w kontekście dokładnej !!! znajomości objawów klinicznych a nie kilku ogólnych sformułowań. Proszę udać się do lekarza, który badanie zlecił.