Co oznacza wynik badania MRI u 26-letniej osoby?

Witam wynik mri w rdzeniu kregowym na pograniczu z rdzeniem przedluzonym powyzej poziomu c1 drobne ognisko wysokiego sygnalu w sekw.T2/TSE sr.ok.4,2mm o niejasnym charakteze w sekw T2 TIRM widoczne smugowate ognisko siegajace do dolnej czesci komory lV prawdopodobnie kanal srodkowy o nieco nieregularnych obrysach prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja neurochirurga i neurologa , a jakie objawy ?