Co oznacza wynik badania MRI z kontrastem i bez mózgu?

Kobieta, 23 lat. BADANIE MRI z kontrastem i bez. W istocie białej obu płatów czołowych utrzymują się nieliczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR wielkości do ok. 3mm. Poza tym mózgowie, w tym okolica kątów mostkowo-móżdżkowych, zmian patologicznych nie wykazuje. Niewielkie zmiany zapalne śluzówki zatoki szczękowej prawej. O czym świadczą moje wyniki. Proszę o komentarz.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Konieczne zestawienie powyższego wyniknie bezpośrednim badaniem lekarskim