Co oznacza wynik badania nerki u 35-latki?

W okolicy części grzbietowej nerki lewej widoczne uwypuklenie piramidy w kier kielicha górnego o sr 6,7 mm. W obu nerkach drobne zwłóknienia w UKM-ach oraz nieliczne bezcieniowy echa o typie piasek .Proszę o interpretację . Kobieta 35 lat

Proszę podać więcej informacji, co Pani dolega? Z jakiego powodu badanie zostało wykonane?