Co oznacza wynik badania nerki u dwumiesięcznego dziecka?

Witam, u mojego dwumiesięcznego dziecka w usg wyszło: nerka lewa dl.54 mm z widocznym UKM kielich grupy górnej szer 4mm nieznacznie poszerzony medniczka nerkowa w wymiarze przednio tylnym 6 mm nieposzerzona. Zrobiliśmy posiew wyszla Klebsiella ale pediatra kazala powtórzyć posiew. Powtorzylismy posiew i wyszly 3 bakterie na co pediatra zeby jeszcze raz pobrac mocz na posiew bo raczej został źle pobrany. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza urologa i nefrologa dziecięcego po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.