Co oznacza wynik badania OB u 57-latka?

Na zadane przeze mnie pytanie "co oznacza wynik badania OB 6/13" otrzymałem odpowiedź, iż "w taki sposób nie podaje się wyniku badania", ale ja mam go podany WŁAŚNIE W TAKIEJ FORMIE ! Czy ktoś, poza osobą podającą ten wynik może mi powiedzieć co on oznacza ?

Szanowny Panie, niestety ale też nie jestem w stanie pomóc. Proszę powtórzyć badanie, najlepiej w innym laboratorium. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski