Co oznacza wynik badania obrazowego głowy 66-latki?

Witam! takie rozpoznanie.... : "W istocie białej podkorowej i okołokomorowej widoczne są niezbyt liczne hiperintensywne ogniska w obrazach T2- zależnych oraz FLAIR wlk. do 6mm, odpowiadające najprawdopodobniej zmianom naczyniopochodnym- stopień I/II w skali Fazekas. Szersze rowki korowe mózgowia. Szerokie szczeliny Sylwiusza. Zaznaczone przestrzenie okołonaczyniowe okołokomorowo i w strukturach głębokich. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, poszerzony odpowiednio do zaników. Nie widać cech przebytego krwawienia śródczaszkowego. Struktury tylnego dołu czaszki bez zmian." Bardzo proszę o informację czy to coś groźnego?

Choroba drobnych naczyń, nic takiego, można suplementować preparatami z koalicji dr Ratha ( Vitacor, Arteriforte )