Co oznacza wynik badania obrazowego kręgosłupa 54-latki?

Na na poziomach TH5 TH6 th7 th7 8th 89 th10 11 obniżenie Intense i wysokości krążków międzykręgowych uogólnionym uwypukleniem które modeluje worek oponowy bez cech ucisku rdzenia kręgowego TH5 6 cechy niewielki prawoboczne przepukliny krążka międzykręgowego TH6 th7 th7 TH8 cechy niewielkich lewoboczne przepuklin dyskowych liczne drobne guzki schmorla płytek granicznych trzonów kręgów w środkowym i dolnym odcinku kręgosłupa piersiowego

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości? Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie po łącznej analizie jego i bezpośredniego badania lekarskiego będzie można coś więcej powiedzieć