Co oznacza wynik badania obrazowego mózgu 46-latki?

Proszę o opinie : W istocie białej nadnamiotowej (centralnie i podkorowo) widocznych jest kilkanaście ognisk o średnicy 2-3mm, hyperintensywnych w obrazach T2 zależnych oraz Tirm, niewykazujacych ograniczonej dyfuzji i wzmocnienia kontrastowego, o charakterze przewlekłych zmian naczyniopochodnych. Mniej prawdopodobne przewlekłe zmiany demielinizacyjne . W lewym płacie ciemieniowym widoczny jest naczyniak żylny (DVA) drenujacy do zatoki strzalkowej górnej. Sekwencja DWI (dyfuzja) nie wykazuje świeżych ognisk niedokrwiennych. Pokrwotocznych depozytów hemosyderyny nie stwierdza się. Zbiorniki kątów mostowo-mozdzkowych oraz przewody słuchowe wewnętrzne nieucisniete. Uwiecznione odcinki nerwów cząstkowych bez uvhwytnych zmian morfologicznych. Układ komorowy symetryczny, bez przemieszczen. Przylądka mozgowa oraz szyszynka niepowiekszone. Torbiel szyszynki średnicy 5mm. Dyskretnie pogrubiala śluzówka zatok szczekowych.

Niestety bez informacji o pacjencie nie można interpretować wyników badań. W tym celu proszę udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę, lub tego, który zlecał badanie.