Co oznacza wynik badania patomorfologicznego 42-latki?

Witam,czy mogę otrzymać pomoc w interpretacji wyniku badania patomorfologicznego,chodzi o wycięcie dwóch znamion: 1.Naevus epidermo-dermalis pigmentosus partim iunctionalis dysplasticus,papillaris,excisio no completa-marginesy boczne w zmianie. 2.Naevus epidermo-dermalis pigmentosus partim iunctionalis dysplasticus,papillaris,excisio completa,marginesy boczne 0,01 cm i 0,1 cm,w głąb 0,3 cm. Dziękuję za pomoc.
Lek. Paweł Szadkowski

1. Znamię skórno-naskórkowe barwnikowe łączące, częściowo dysplastyczne, brodawkowate, wycięcie nie całkowite.
2. Znamię skórno-naskórkowe barwnikowe łączące, częściowo dysplastyczne, brodawkowate, wycięcie pełne (całkowite).
Są to zmiany łagodne.