Co oznacza wynik badania PET 20-latki?

wynik badania peta..lat 20.Stan po resekcji dystralnejtrzustki i splenektomii oraz jajnika lewego.Aktywne metabolicznie wezly chlonne wneki watroby-SUVmaxFDG=6,1.Watroba niepowiekszona bez widocznych ogniskych wmozonej utylizacji FDG.Widoczne fizjologiczne wydzielanie FDG przez nerki i pecherz moczowy.W rzucie lewych przydatkow aktywne metabolicznie ognisko SUVmaxFDG=7.Pobudzenie metaboliczne prawych przydatkow SUVmaxFDG=5,1.WNIOSKI...w badaniu PET/TK przy uzyciu FDG stwierdzono aktywny metabolicznie proces npl.w wezlach chlonnych wneki watroby oraz w rzucie lewych przydatkow.Pobudzenie metabpliczne prawych przydatkow do weryfikacji klinicznej.Prosze o wyjasnienie co to oznacza...

Proszę pilnie omówić z LEKARZEM LECZĄCYM, który skierował Panią na badanie!!! Podejrzenie zmian patologicznych! Ważnypełny wywiad, historia choroby, inne wyniki; stan Pacjentki!
OPIS PET: " Stan po resekcji dystralnej trzustki i splenektomii oraz jajnika lewego. Aktywne metabolicznie wezly chlonne wneki watroby-SUVmaxFDG=6,1. Watroba niepowiekszona bez widocznych ogniskych wmozonej utylizacji FDG.Widoczne fizjologiczne wydzielanie FDG przez nerki i pecherz moczowy. W rzucie lewych przydatkow aktywne metabolicznie ognisko SUVmaxFDG=7. Pobudzenie metaboliczne prawych przydatkow SUVmaxFDG=5,1.WNIOSKI...w badaniu PET/TK przy uzyciu FDG stwierdzono aktywny metabolicznie proces npl.w wezlach chlonnych wneki watroby oraz w rzucie lewych przydatkow. Pobudzenie metabpliczne prawych przydatkow do weryfikacji klinicznej.