Co oznacza wynik badania PET/CT?

Witam ponownie, Mama 2009 usunieta nerka lewa- rak jasnokomorkowy,,Badanie PET/CT Rozpoznanie kliniczne.Guzki pluc.Guz okolicy zoladka.Guzek nerki prawej.Pod prawa kopula przepony masa tkankowa 41x17 w przektojach poprzecznych i grubosci do 17mm.Wczesci grzbietowej nerki nieco ponizej wneki masa o wyzszej gestosci niz pozostaly miasz 12mm.Pogrubione sciany zoladka do 23 mm.Wnioski bez ognisk procesu rozrostowego w PETCT poza zmiana w nerce prawej pozostale jak w PETCT Z 2012roku.co to oznacza?

Wynik wymaga konsultacji - tzw omówienia przez onkologa i radiologa w oparciu o stan kliniczny pacjenta i wyniki badań poprzednich. Na pdst tego co jest podane nie można wysnuć konkretnych wniosków. Dostępność takich konsultacji z reguły zapewniają ośrodki zajmujące się skojarzonym leczeniem nowotworów (np. klinika chirurgii onkologicznej / urologii)