Co oznacza wynik badania PET wątroby?

Prosze o interpretację badania pet ct Wynik badania wskazuje na obecność dwóch aktywnych metabolicznie zmian o charakterze rozrostowym w wątrobie. Aktywne metaboliczniezmiany przy szwach pooperacyjnych w okolicy podkrzyżowej oraz miernie aktywny metabolicznie wezeł chłonnyokołoaortalny lewy o niejasnym charakterze, do oceny 3-4 miesięcy terminie operacji. Operowana byłam gruczolak nicy G2 pTN1bM1 z wyłonieniem stomii

Opisane zmiany mogą wskazywać na nawrót choroby nowotworowej i przerzuty. Jednak ostateczna decyzja i interpretacja wyniku nalezy do lekarza prowadzącego na podstawie wszystkich wyników.