Co oznacza wynik badania piersi 39-letniej kobiety?

Dzień dobry, poroszę o informacje czy powinnam się martwić widocznym w USG piersi wezłem chłonnym. Pierś o utkaniu gruczołowo tłuszczowym. Nie uwidoczniono zmian ogniskowych, torbielowatych ani litych w piersiach. W lewej piersi w dolno zewnętrznym kwadracie uwodoczniono pojedyńczy węzeł chłonny wewnątrzpiersiowy wielk. 6x2mm o prawdłowej echostrukturze. Przewody wprowadzajace nieposzerzone. Węzły chłonne dołów pachowych - niepowiększone. Obraz w kategorii birads 3. Dodam, że badanie robiłam w tracie infekcji.

Szanowna Pani, myślę że nie ma się czym martwić, warto powtórzyć badanie w ciągu pół roku