Co oznacza wynik badania piersi 53-latki?

W badaniu mammografii: Piersi o budowie tluszczowej , w lewej piersi zauwazono ,, widoczne węzły chłonne, w częsci centrealno bocznej guzek 6 mm, wezeł chłonny? cieni ograniczonych ani wtornych procesu naciekowego nie widzę. Kolejna mammografia za 2 lata. Mam pytanie, badanie wykonuję co roku i zawsze zalecano mi powtarzac co roku,a tu przy obecnosci guzka zalecają za 2 lata. Mam czekać, nic z tym nie robić? Proszę o radę co teraz wykonać i dlaczego tylko w piersi lewej widoczne są węzły? Badanie wykonuję z powodu samoistnych wyciekow, prolaktyna w normie ale przyjmuję Bisocard i Pramolan ze względu na objawy menopauzy. Może te leki wywołują wycieki. Mam 53 lata, wkladkę mirene ze względu na przerosty endometrium

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza onkologa celem ustalenia dalszego postępowania .

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.