Co oznacza wynik badania piersi u 58-latki?

Piersi o budowie gruczolowej w obrębie piersi lewej na godz 13w obrębie tk.tluszczowej zmiana dobrze ograniczona hiperechogeniczna o wym 7×4mm tłuszczak.Na godz 11dwie torbiele o tym 4×3mm i 4×4mm.W obrębie piersi prawej na godz 7zmiana o mieszanej echogenicznosci o wym7×4mm częściowo rzucając cień akustyczny węzeł chłonn własny sutka. W dolach fachowych uwidoczniono niepodejrzane owalne węzły chłonne zachowana zatoką tłuszczową i cienka warstwa korowa .Co to oznacza ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem zajmującym się chorobami piersi.