Co oznacza wynik badania płatu tarczycy i wyników hormonów?

Witam proszę o opinie Prawy płat tarczycy o wym.21x22x49mm,obj.11,0cm3 niejednorodny z kilkoma ogniskami normoechogenntmi dług.do 7mm,ogniskiem płynowym dług.8mm o (lito-płynowymi )dług.do6mm i pojedynczymn zwapnienie dł.Lewy płat tarczycy o wym 14x18x34 mm,obj3,9 cm3 jednorodny bez zmian ogniskowych Cieśń szerokości do 12mmz ogniskiem normoechogennym TSH 0,49 norma od 0,350. FT3. 5,65 norma od 3,53. FT4 16,44 norma od 11,46. ATG 20,0. ATPO 38,4. Morfologia , elektrolity,glukoza ,cholest.w norm

Lek. Tomasz Budlewski

Czy występują jakieś objawy? Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa i Ew decyzja o biopsji tarcycy