Co oznacza wynik badania po operacji przepukliny?

Dzień dobry. Uprzejmie proszę o opinię. Mam 30 lat, jestem 4 miesiące po operacji przepukliny kręgosłupa - discetomia na poziomie L5/S1. Przez 3 miesiące w pełni stosowałem się do zaleceń lekarze, pas stabilizujący, lekkie ćwiczenia, unikanie siedzenia. Po powrocie do pracy odczuwam po raz pierwszy mrowienie w stopie, uczucie zmęczenia. W mniejszym stopniu takie uczucie występowało przed operacją. Nasila się po dłuższym siedzeniu oraz rano po wstaniu z łóżka. Poza tym brak bólu pleców, brak promieniowania do pośladka. Moje pytanie. Czy to może być naturalny efekt zwiększonej aktywności po okresie rekonwalescencji. Czy raczej powinienem się jak najszybciej konsultować ze specjalistą i robić rezonans? Czy tak objawia się rewypuklina?

Pytanie zasadnicze czy kontynuuje Pan rehabilitacje ruchową, czy krzesło w pracy jest odpowiednie. Ile czasu spędza Pan w pozycji siedzacej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.