Co oznacza wynik badania po paraliżu?

dzien dobry na dwa dni mnie zlapal paraliz lewej strony ciala i ust ze zdretwialym jezykiem wynik rezonansu w prawej polkuli w istocie bialej plata czolowego widoczne pojedyncze drobne ogniska hyperintensywne w obraxie t2 TZ DO 3mmzgrubienia sluzowkowe w prawej zatoce szczekowej morfologia RBC-3,97 MCV98.7 MCHC 31.6 RDW-SD 44.2 OB 21 TSH 9.570 ft4 1.200 reszta badan w granicach normy proszę o interpretację wynik Eeg do odebrania w pozniejszym terminie

Lek. Michał Lenard

Wynik rezonansu wraz z opisem powinien być oceniony przez neurologa. Wyniki badań laboratoryjnych również powinny zostać ocenione przez Pani lekarza z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego. Z pewnością ma Pani nieprawidłowe wyniki badania hormonów tarczycy, świadczą one o niedoczynności tego gruczołu. Pozdrawiam!