Co oznacza wynik badania po plastyce zastawki?

Witaj, mialam robione echo serca i chcialabym zapytac czy moje wyniki sa w normie ? Jestem po operacji plastyki zastawki: PK 27mm Prz 9mm LK 58mm Tść 8mm Ao opuszka 41mm a wst. 32 mm LP 35 mm EF 49mm

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez specjalistę kardiologa, kiedy była operacja? Opis wskazuje iż niska jest frakcja wyrzutowa koniczna wizyta u kardiologa