Co oznacza wynik badania po poronieniu u 25-letniej kobiety?

Co oznacza wynik badania histopatologicznego 25- latki po poronieniu? Witam, odebrałam wynik badania hist.-pat. wykonywanego po poronieniu. Bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku. " DECIDUA CUM NECROSI ET SUPPURATION FOCALI, FRAGMENT ENDOMETRII HYPERSECRETIVI AĆ PARVA OVI" poronienie nastąpiło w 9 tygodniu ? dziękuję i pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Doczesna z martwicą i ogniskowe ropienie, fragment błony śluzowej macicy ze zwiększonym wydzielaniem i małe jajo płodowe. Wynik powinien ocenić Pani ginekolog. Pozdrawiam!