Co oznacza wynik badania po ukąszeniu?

Witam Mój 5 letni syn został przez coś ugryziony, następnego dnia na szyi pojawił się u niego rumień. Pomyśleliśmy , że to rumień po kleszczu ale go nie znaleźliśmy. Rumień zszedł bardzo szybko 2 dni. Z tego co wiem po kleszczu utrzymuj się dłużej.Teraz jak coś go ugryzie to również ma duże zaczerwienienie, nawet po komarze. Tak jakby był uczulony na jad owadów. Dla swojego spokoju zrobiliśmy badanie krwi KKI na boreliozę z takim wynikiem: Krazace kompleksy immunologiczne (KKI) anty Borrelia burgdorferi IgG met. immunoblot Antygen P100 (p83) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen VIsE gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P58 gatunek: B. garinii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P41 gatunek: B. burgdorferi sensu stricto Ocena prazka: dodatni ( ) Punktacja: 1 Antygen P39 (BmpA) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen OspA (p31) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen OspC (p23-25) gatunek: Mieszanina antygenów B. afzelii, B. garinii, B. sensu stricto i B. spielmanii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P18 (DbpA) gatunek: Mieszanina antygenów B. afzelii, B. garinii, B. sensu stricto i B. spielmanii Ocena prazka : ujemny Punktacja: 0 Suma punktów 1 Interpretacja: ujemny <= 5 - Ujemny 6 - Graniczny >= 7 - Dodatni Krazace kompleksy immunologiczne (KKI) anty Borrelia burgdorferi IgM met. immunoblot Antygen P100 (p83) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: graniczny (±) Punktacja: 0 Antygen VIsE gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P58 gatunek: B. garinii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P41 gatunek: B. burgdorferi sensu stricto Ocena prazka: dodatni ( ) Punktacja: 1 Antygen P39 (BmpA) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen OspA (p31) gatunek: B. afzelii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen OspC (p23-25) gatunek: Mieszanina antygenów B. afzelii, B. garinii, B. sensu stricto i B. spielmanii Ocena prazka: ujemny Punktacja: 0 Antygen P18 (DbpA) gatunek: Mieszanina antygenów B. afzelii, B. garinii, B. sensu stricto i B. spielmanii Ocena prazka : ujemny Punktacja: 0 Suma punktów 1 Interpretacja: ujemny <= 5 - Ujemny 6 - Graniczny >= 7 - Dodatni Czy z wynikami wszystko ok? czy trzeba udać się na konsultacje z lekarzem?Ten antygen P41 jest po jednym punkcie i to nas martwi.

Nie interpretujemy wyników badań z poziomu portalu, robi to lekarz, który zleca i prowadzi diagnostykę pacjenta na podstawie jego objawów i zgłaszanych dolegliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.