Co oznacza wynik badania po wykryciu polipa szyjki macicy?

Otrzymałam wyniki badań histopatologiczny Proszę o pomoc Polip szyjki macicy Polipus glandularis endocervicalis Wyskrobiny Kanał - mucus Jama - fragmenta epithelii plani, endocervicis et endometrii. Jestem w okresie menopauzy

Lek. Paweł Szadkowski

Opis podaje tylko obecność polipa gruczołowego szyjki macicy i fragmentów nabłonka płaskiego, fragmentów błony śluzowej szyjki i jamy macicy - czyli prawidłowych struktur. Nie ma powodu do niepokoju.