Co oznacza wynik badania poziomu CEA u 34-latka?

Mam pytanie:Czy prawidłowe są wyniki badań,które miałem wykonane?Proszę o informację.Dziękuję. Krew żylna, surowica CEA 2,7 ng/ml Dla niepalących <=3,8 ng/ml CA 125 5,8 U/ml < 35,0 CA 19-9 3,8 U/ml 0 — 27 CA 15-3 ↑ 28,8 U/ml 0,0 — 25,0 Wynik po dwukrotnej analizie.

Dzień dobry, jedynie ostatni z badanych antygenów znajduje niewiele ponad górną granicę normy, niemniej jednak nie powinno oceniać się wyników badań w oderwaniu od klinicznej oceny pacjenta dlatego konieczna jest wizyta u lekarza