Co oznacza wynik badania poziomu glukozy u 35-latki?

Dzień dobry. Mam 35 lat,ważę ok 58kg,wzrost 168.Sampopoczucie w miarę dobre,brak senności w ciagu dnia itp.Ostatnio zrobiłam badania kontrolne z krwi i wszystkie wyszly dobrze,prócz glukozy na czczo-53.Po dwóch dniach powtórzyłam badanie i było ponad 80.Mam niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Jestem osobą bardzo nerwową i raczej choruję na nerwicę lękową hipochondryczną.Moje ciśnienie zazwyczaj jest niskie,mam nieprawidłowy zapis eeg.Czy daje to podejrzenie guza insulinowego?

Witam!
Konieczna konsultacja psychiatryczna, kontrolne badanie EEG, ew. po prowokacji wymuszoną bezsennością, badanie neurologiczne, testy psychologiczne projekcyjne i kompleksowe leczenie niestabilności emocjonalnej: leki i psychoterapia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

Powinna Pani zafundować sobie specjalistyczny trening antystresowy, aby uspokoić nerwy. Wtedy wszystko się poprawi. Pisze Pani, że ma pani nerwicę lękową lub hipochondryczną, czy ktoś to zdiagnozował ?
Czy to też diagnoza z internetu.?
Pozdrawiam