Co oznacza wynik badania poziomu progesteronu w 47. dniu cyklu?

Witam,mam 20lat, od pewnego czasu moje miesiączki stały się nieregularne, ostatnią miesiączkę dostałam23dnia cyklu podczas gdy wcześniej miałam cykle dość regularne28- 30dni (choć od czterech miesięcy zaczęły się wydłużać nawet do 34) i od tego czasu nie dostałam miesiączki, dziś mija 48dzień. Przedwczoraj byłam u lekarza, zlecił mi badania tsh, progesteronu i prolaktyny, progesteron wyszedł na poziomie 1,88nmol. Czy taki wynik 47dnia cyklu jest wiarygodny i czy mam niedobór progesteronu?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm cieżko sie wypowiedziec. Rozumiem ze ciąży nie ma? Proponuje dla pewność oznaczyć poziom beta hcg i udac sie lekarz ginekologa poniwnie.