Co oznacza wynik badania radiologicznego 31-latki?

Witam, proszę o interpretacje wyniku badania radiologicznego. Bardzo dyskretne cienie smużaste w okolicach przywnękowych. Poza tym pola płucne i cień serca w normie. Przepona gładka, kąty p-ż wolne.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest jakieś zdjęcie do porównania? proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wyników będzie można coś więcej powiedzieć.