Co oznacza wynik badania radiologicznego KP?

Witam,mam pytanie może mi ktoś pomoże w odczytaniu i wstepnym zdiagnozowaniu tego wpisu mojego taty (87.411 [30.31.0621) Tomografia komputerowa klatki piersiowej z kontrastem Badanie wykonano systemem GE, obszar od otworu górnego klp do pola nadnerczy; przed- i po wzmocnieniu kontrastowym w segm 3 PP obecność nieregularnych spikularnych guzków o cechach tu, spikule łaczą się z opłucną ścienną i oplucną szczeliny dużej, wym ok.25 i 20mm (okno płucne) - prawd. zmiany pierwotne / synchroniczny/ W segm 6 PP widoczne obwodowo niewielkie obszary zwłóknień i zaburzeń powietrzności segm 10 PL widoczne nieregularne, zlewające miąższu płucnego - prawd. zmiany naciekowe u zapalenia. Obecność PL okragławego guzka opłucnowego 5mm. Jamy opłucnowe wolne. Widoczne węzly oskrzelowe po stronie lewej max 10mm; pojedyncze pod-i przedostrogowe 11mm. W obu nadnerczach obecność guzków P - max 6mm L max 12mm- adenomata susp. Torbiel prosta nerki L 23mm; śledziona dodatkowa 12mm. Widoczne zmiany zwyrodnieniowe odcinka piersiowego

Witam serdecznie,

Wynik badania nie jest prawidłowy i wskazana jest pilna konsultacja z lekarzem zlecającym badanie pub pulmonologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.