Co oznacza wynik badania rezonansu głowy?

Dzien dobry , robilam rezonans glowy bo jest podejrzenie o padaczce mnioklonicznej . Wiem ze musze z tym wynikiem isc do neurologa wizyte mam juz umowiona ale dlugo musze czekac i martwie sie o wynik tego rezonansu czy jest dobry czy nie . opis badania; Umiarkowany korowy zanik mózgu- zwłaszcza płatów czołowych , skroniowych , następnie ciemieniowych oraz korowy zanik robaka możdżku. Poza tym obraz mózgowia i wewnątrzczaszkowych przestrzeni płynowych ; w granicach normy . nie wykazano zmian ogniskowych . Kąty mostowo-móżdżkowe bez cech patologii. Struktury tylnej jamy czaszki w granicach normy . Nie wykazano patologicznych ognisk restrykcji dyfuzji w obrazach DWI. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ MAM 20 LAT

Trudno powiedzieć, Opis MRI do interpretacji klinicznej. Jakie objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, leki ???
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam