Co oznacza wynik badania rezonansu nadnerczy?
Prosze o pomoc w zrozumieniu wyniku badania rezoanansu nadnerczy. "Wydaje się, że około 3,5 cm torbielowate uszkodzenie pojawia się z prawidłowego nadnercza, chociaż rozciąga się również na prawą płytkę wątroby. Usterka wydaje się zawierać wewnętrzne zanieczyszczenia. Istnieje delikatny niski sygnał na 12 obrazach otaczających to sugerujące, że może wystąpić wcześniejszy zawał wieńcowy. Nie ma makroskopowego tłuszczu. Lewy nadnercz jest niewspółmierny"

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Tran a promieniowanie
Promieniowanie radioaktywne może wpłynąć na powstanie nowotworów. Okazuje się jednak, że tran może hamować rozwój raka. Obejrzyj film i dowiedz się, więcej o zależności między tranem a promieniowaniem.
Witam serdecznie,
Bardzo dziwnym językiem napisany opis badania MRI. Sugeruję udać się do Pracowni MRI i skonsultować się z radiologiem, najlepiej opisującym, co miał na myśli lub skonsultować się z lekarzem kierującym na badanie.
Pozdrawiam.