Co oznacza wynik badania RTG klatki piersiowej i badania EKG?

Witam otóż mam taki problem dzisiaj odebrałem przeswietlenie rtg klatki piersiowej i wyszło mi tak: ZDJĘCIE rtg klatki piersiowej wykonane w projekcie p-a nie wykazuje zmian naciekowych w plucach. Wnęki zagęszczone naczyniowe. W płucach widoczne zageszczenie srodmiazszowe budzące podejrzenie przewlekłego przekrwawienia. Serce powiększone. ŚRÒDPIERSIE nieposzerzone. Przepona gładka, wysoko ustawiona , kąty p-ż wolne Dwa Tygodnie przed zrobieniem RTG KLATKI PIERSIOWEJ Badaniu EKG Serca wykazało Mi Wymiar Serca: AO 26, LP 37 , LK45/30 ,PM K11 , TŚ10 , PK26 , PP Kurczliowość Serca:Prawidłowa , EF: 56% Zastawiki: ZM: niedomykalność ZA: ZT: niedomykalność ZP: Osierdzie: TAPSE: ACT: Wnioski: Wielkość Jam Serca i kurczyliwość serca w normie :) Czy Możliwe jest że RTG zrobiło bład ? i że lekarz zła opis dał do rtg :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po zapozannaiu się z wynikami będzie można coś więcej powiedzieć