Co oznacza wynik badania RTG klatki piersiowej i bóle w okolicy serca?

Miaż płucny dostępny ocenie bez świeżych zagęszczeń. Główne wymiary serca i sylwetka dużych naczyń w granicach normy. Cień śriodpiersia górnego i wnęki naczyniowe nieposzerzone. Krażenie płucne wydolne. Kopuły przepony ustawione prawidłowo, zachyłki żebrowo-przeponowe wolne. Taki wynik badania RTG klatki pierśiowej. Mój lekarz mówi że jestem zdrowy, natomiast męcza mnie ciagle bóle w okolicach serca i bardzo schudłem w ciagu pół roku o 8 kiło. Nigdy wcześniej nie miałem operacji. Wyniki badań EKG sa w normie. Proszę o radę. Dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele , czy schudnięcie jest wynikiem diety? Konieczna dalsza diagnostyka internistyczna być może bardziej dolegliwości wynikają ze zmian kręgosłupa