CO oznacza wynik badania RTG klatki piersiowej u 5-latki?
Dziewczynka 5 lat. Prosżę o diagnozę poniższego opisu. Przepona wolna. Zagęszczenie miąższowe w środkowym i dolnym polu płuca lewego przywnękowo. Wzmożony rysunek śródmiąższowy płuc przywnękowo. Serce nie powiększone.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Opis może wskazywać na zmiany zapalne, wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam