Co oznacza wynik badania RTG kręgosłupa i dziurki w obrazie?

Witam , Proszę o pomoc , bylem na RTG kręgosłupa i kiedy zrobione zostało zdjęcie profilaktycznie zobaczyłem niepokojące mnie rzeczy : w dolnej okolicy brzucha dziwne kropki i dziurki .Ponad tym wszystkim koło kręgosłupa jedna większa dziurka , oraz mocno bijące białe punkty w miejscu końca ogona i 3 krąg nad nim .Co to może oznaczać ? Link do RTG: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21369252_480479028992360_3391889021069010812_n.jpg?oh=df3f Z góry dziękuje za odpowiedz . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety link nie działa . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego