Co oznacza wynik badania RTG kręgosłupa u 40-latki?

witam mam 40 l, i następujący problem . Mam okresowe bóle w klatce piersiowej a la sercowe. mimo ze kardiologicznie bez zarzutu. lekarz twierdza ze to od kegosłupa. Rtg wykazało Tyłozmyk 1 st na wys C4/C5 trzon kręguC4 przesuniąty ku tyłowi o 3 mm, zwężenie pzrestrzeni międzykręgowych C2/C3 C3 C4 C5 ZMIANY ZWYRODNIENIOWE w stawach międzykręgowych spłycenie lordozy szyjnej boczne esowate skrzywienie kręgosłupa Th. w wbadaniu Mr stwierdzonao naczyniak trzonu Th 5. czy to kręgosłup jestpzryczyną?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może być przyczyną opisanych dolegliwości, sugeruję kontrolę u neurologa lub ortopedy.
Pozdrawiam