Co oznacza wynik badania RTG palca u stopy?

Dostalem wynik rtg palca duzego stopy prawej podaje co w opisie zdjecia . Zmian pourazowych nie wykazano Drobne nadzerki na granicach torebki stawowej w stawie miedzy papiczkowym pozapalne szpara stawu zwezona Staw MTp1 prawidlowy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie powyższego wyniku z danymi z wywiadu klinicznego proszę koniecznie udac Się do lekarza zlecającego powyzsze rtg