Co oznacza wynik badania RTG płuc i jaka jest interpretacja?

Dzień dobry, mam 38 lat dzisiaj odebrałam wynik badania rtg płuc, gdzie jest następujący opis: pojedyncze zwłóknienia w polach dolnych; zaostrzony rysunek podścieliska i naczyniowy; innych zmian ogniskowych nie wykazano; jamy opłucnowe wolne; cień środkowy w normie. Proszę o interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pulmonologa w zależności od objawow dalsza diagnostyka