Co oznacza wynik badania RTG płuc u osoby z zapaleniem?
Mam zdiagnozowanie osluchowo zapalenie płuc. Oto wynik rtg: zawarcie zarysie przepony po stronie prawej lewa wolna. Plamiste zlewajace się zacienienia i wznoszenie rysunku okolooskrzelowego w polu środkowym i dolnym pluca prawego. Sylwetka serca w normie. dziekuje

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
opis można powiązać ze zmianami osluchowymi w zależności. od lokalizacji . wskazana wizyta u lekarza badającego