Co oznacza wynik badania tarczycy 32-latki?

Wynik USG TARCZYCY Płat prawy 21x15x51 mm Płat lewy 16x13x53 W obu platach pojedyncze zmiany o charakterze zwyrodnienia pylnowego wielkości 3x1,5mm w PPT, 8x7mm i 2 mm w LPT. Do tyłu od bieguna górnego LPT widoczna hypoechogeniczna zmiana ogniskowa wielkości 3mm. TSH 2,74 FT4 1,34 ATG 10,42 ATPO 18,51 Proszę o interpretację wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? wskazana wizyta u endokrynologa i odpowiednia ścieżka diagnostyczno-obserwacyjno-lecznicza.