Co oznacza wynik badania tarczycy 34-latki?

Proszę o odpowiedz czy wyniki dobre.tarczyca o gładkich obrysach o nieco niejednorodnym echu.w jej częściach zwłaszcza przysrodkowo-grzbietowych obecne rozsiane ok 3mm plynowe strefy.wśród tych największych obecne echa wewnętrzne.obraz wskazuje na obecność torbielek z grudkami koloidu.w badaniu doppler ukrwienie gruczołu wzmożone.plat prawy 13x8x32 plat lewy 14x11x41 ciesn ok 2-3 mm. witam ,jestem po wizycie u Pani endokrynolog ,która stwierdziła ze nic sie nie dzieje kazała wyznaczyć termin nastepnej wizyty.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to wynik niepokojący. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.