Co oznacza wynik badania tarczycy i gr. III?

Gr. III- zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona. Płaty komórek pęcherzykowych tarczycy o nieznacznie powiększonych i przejaśnionych jądrach komórkowych z pojedynczymi szczelinami. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu co to oznacza? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od obrazu usg podejmuje się decyzje o wykonani ponownej biopsji lub zabiegu operacyjnego