Co oznacza wynik badania tarczycy i naczyń szyjnych?

Problemy z tarczycą. Proszę o interpretację wyników. Wyniki z krwi TSH 1.16 FT4 1.48 ft3 3.31 A-TPO 21.61 Anty-TG 23.2 i USG Gruczoł tarczycy położony typowo, u podstawy szyi, w całości powiększona niejednorodna widoczne liczne ogniska heterogene o niejednorodnej echogeniczności. wymiary: Płat prawy - 20,5mm x 17,8mm x 56,7mm = 10,8ml Cieśń- Płat lewy - 21,3mm x 17,8mm x 55mm = 11ml Łączna objętość płatów 21,8ml / norma 18,0ml / Naczynia szyjne prawidłowe WNIOSKI - struma nodosa

Lek. Tomasz Budlewski

wole guzowate . a jakie normy powyższych badań? jakie objawy? wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyższe badania.