Co oznacza wynik badania testosteronu i DHEA?

Witam. Jeśli wyniki są takowe kobiety lat 34: Prolaktyna 17,37 Testosteron 5,86 DHEA-S 670,20 progesteron w normie estriadol w normie TSH w normie FSH w normie Przez 5 miesięcy branie leku Bromergon Jakie są szanse zajścia w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm powyższych badań nie można dokładnie się wypowiedzieć wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa najlepiej zajmującego się wspomaganiem rozrodu