Co oznacza wynik badania testu WB w kierunku boreliozy?

Witam Mam pytanie : Robiłem ostatnio test WB w kierunku boleriozy i wyszły dwa parametry ponad normę IgG p41 intensywność 95 oraz OscP intensywność 26 lekko ponad ,normę ,pytam dlatego gdyż mam ciężka nerwice i szukam przyczyny jej powstania ,lekarze mówią ,ze to przez alkohol ale nie za bardzo widzę związek gdyż od ponad roku nie miałem go w ustach,inne objawy to straszne zmęczenie ,mimo długiego snu,czasami straszne bóle przedniego płatu mózgu ,totalny brak pamięci oraz koncentracji ,czasem mam uczycie jagby krople wody spływały z kolana w dół ,robiłem badania i niby wszystko Ok ,tarczyca dwa razy ,choroba Hashimoto wykluczona ,rezonans głowy dwa razy ,wszystko Ok ,czy takie objawy może mieć bolerioza ?

Naturalnie nadużywanie alkoholo też może być przyczyną. Niestety Zaburzenie lękowe nie przechodzi wraz z zaprzestaniem picia czy obniżeniem poziomu stresu - jak ręką ujął - tylko jest to długotrwały
proces, podobnie jak długotrwałym procesem jest powstawanie nerwicy. W poniższych linkach znajdzie Pan więcej na ten temat. Radziłbym podjąć intensywne leczenie psychoterapeutyczne zanim będzie za późno.
Pozdrawiam